REAL MERKETER

Cześć, mam na imię Adrian czyli Real Marketer.

Real Marketer idealnie oddaje to kim jestem zawodowo i jakie są moje pasje. Na połączeniu dwóch światów, świata nieruchomości i marketingu czuję się najlepiej.

Na dodatek jestem Real, czyli nie tylko piszę na ten temat, ale też jestem założycielem i właścicielem wielokrotnie nagradzanej agencji nieruchomości operującej na rynku luksusowym. Najbardziej jestem dumny z nagrody International Property Awards, jednej z najbardziej prestiżowej w branży nieruchomości. Od kilkunastu lat marketing nieruchomości stał się moim chlebem powszednim. To temat fascynujący, angażujący i motywujący do ciągłych poszukiwań. 

Na świecie dzieje bardzo dużo ciekawych rzeczy w obszarze marketingu nieruchomości, marketingu deweloperskiego, biur nieruchomości i wreszcie marketingu samych agentów. W swojej pracy stosuję wiele technik marketingowych, tych tradycyjnych i tych nowoczesnych. Aktywnie działając na rynku, mam niezwykłą okazję wprowadzania nowoczesnych metod, ich testowania i analizy skuteczności. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy może sobie na to pozwolić, ma do tego warunki lub zwyczajnie nie ma na to czasu. Na tym blogu pragnę dzielić się swoją wiedzą, wnioskami, wskazywać przydatne rozwiązania, udostępniać materiały.

Chciałbym aby treści przedstawiane były w przystępny sposób, wiedza jak najbardziej praktyczna, tak by każdy, jeśli tylko zechce mógł od razu wprowadzać rozwiązania w życie. Mam nadzieję, że mi się to uda.

Jeśli masz swoje sugestie, koniecznie podziel się nimi ze mną pisząc na adres: adrian.kolodziej@vilea.pl

Miłej lektury,

Adrian, Real Marketer