RE|LUX MERKETER

Cześć, mam na imię Adrian czyli RE|LUX Marketer.

Re|Lux Marketer idealnie oddaje to kim jestem zawodowo i jakie są moje pasje. Na połączeniu dwóch światów, świata nieruchomości premium i luxury lifestyle oraz marketingu czuję się najlepiej.

Na dodatek jestem Real, czyli nie tylko piszę na ten temat, ale też jestem założycielem i właścicielem wielokrotnie nagradzanej agencji nieruchomości operującej na rynku luksusowym VILEA PROPERTY BOUTIQUE. Najbardziej jestem dumny z nagrody International Property Awards, jednej z najbardziej prestiżowej w branży nieruchomości. Od kilkunastu lat marketing stał się moim chlebem powszednim. To temat fascynujący, angażujący i motywujący do ciągłych poszukiwań. 

Dodatkowo jestem prezesem spółki Luxury Media i wydawcą luksusowego magazynu lifestyle LUXURY BOUTIQUE.

Na świecie dzieje bardzo dużo ciekawych rzeczy w obszarze marketingu dóbr i marek luksusowych oraz marketingu nieruchomości. W swojej pracy stosuję wiele technik marketingowych, tych tradycyjnych i tych nowoczesnych. Aktywnie działając na rynku, mam niezwykłą okazję wprowadzania nowoczesnych metod, ich testowania i analizy skuteczności. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy może sobie na to pozwolić, ma do tego warunki lub zwyczajnie nie ma na to czasu. Na tym blogu pragnę dzielić się swoją wiedzą, wnioskami, wskazywać przydatne rozwiązania, udostępniać materiały.

Jeśli masz swoje sugestie, koniecznie podziel się nimi ze mną pisząc na adres: adrian.kolodziej@vilea.pl

Miłej lektury,

Adrian, RE|LUX Marketer