Nowy luksusowy magazyn lifestyle LUXURY BOUTIQUE

Luksusowy magazyn lifestyle dostępny wyłącznie w internecie to w Polsce coś zupełnie nowego.

Choć na świecie trend do publikowania internetowych luksusowych magazynów lifestyle jest widoczny od kilku lat, w naszym kraju jest to jeszcze pieśń przyszłości. Pandemia COVID-19 spowodowała, że widoczne od dawna przejście od magazynów drukowanych do internetowych nabrało tempa. Czytelnictowo e-magazynów zwiększyło się o 80%.

LUXURY BOUTIQUE - luksusowy magazyn lifestyle

Nie dziwi fakt, że pojawił się wreszcie i w Polsce magazyn traktujący o luksusowym stylu życia, podróżach, biznesie, luksusowych zegarkach i modzie. LUXURY BOUTIQUE publikuje stale nowe artykuły, które ukazują się z rzadko spotykaną częstotliwością. Dzięki temu wydawnictwo zawsze pełne jest wielu ciekawych i świeżych treści.


Współpraca z Luxuria Lifestyle International

Za sukcesem magazynu LUXURY BOUTIQUE stoi brytyjski wydawca luksusowych magazynów internetowych Luxuria Lifestyle International. Luxuria wydaje swoje magazyny w wielu krajach ma świecie, od Europy, przez Afrykę po Stany Zjednoczone. Sukces Luxurii potwierdzają liczne kontrakty reklamowe z wielkimi, średnimi i małymi, ale aspirującymi markami premium.


VILEA PROPERTY BOUTIQUE, ekskluzywna agencja nieruchomości, partnerem LUXURY BOUTIQUE

Drugim partnerem strategicznym magazynu jest ekskluzywna agencja nieruchomości VILEA PROPERTY BOUTIQUE. VILEA to firma działająca w branży nieruchomości luksusowych. To nie tylko agencja, ale również doradca wspierający inwestorów, biuro projektowe VILEA DESIGN, ekspert doradzający deweloperom i prowadzący dla nich sprzedaż inwestycji.


VILEA wspomaga magazyn LUXURY BOUTIQUE w kluczowych tematach związanych z nieruchomościami luksusowymi. Dodatkowo na stronach magazynu pojawiają się oferty białych kruków w nieruchomościach. Atrakcyjne nieruchomości na sprzedaż i na wynajem co uzupełnia treści poświęcone tej popularnej tematyce.

Luksusowy magazyn lifestyle LUXURY BOUTIQUE jest dostępny pos adresem:


www.luxuryboutiquemagazine.pl


kontakt: info@luxuryboutiquemagazine.pl